اعزام دانشجو به اروپا

هر آنچه که باید در مورد اعزام دانشجو به اروپا بدانید، در این مقاله است.

آیا تا به حال در مورد مشاوره مهاجرت به کشورهای اروپایی فکر کرده‌ اید؟ آیا تا به حال در مورد شرایط اعزام دانشجو به اروپا چیزی شنیده اید؟

همه ما به خوبی می دانیم که امروزه، مشاوره مهاجرت به کشور های اروپایی بسیار شایع شده است، از شما چه پنهان حتی خود من هم به مشاوره مهاجرت به اروپا علاقه شدیدی دارم.

حال می خواهم یک سوال دیگر از شما بپرسم، آیا تا به حال در مورد موسسه فرهیختگان آرین کیا و اعزام دانشجو به اروپا چیزی شنیده اید؟ اگر تا به حال در مورد آن چیزی نشنیده اید باید بگویم که نیمی از فرصت های زندگی خود را از دست داده اید. با ما در این مقاله همراه باشید تا از شرایط لازم برای اعزام به اروپا، برای شما صحبت کنیم و بهترین موسسه اعزام دانشجو به اروپا در ایران را به شما معرفی کنیم.

اعزام دانشجو به اروپا

 

بهترین کشور ها برای

اعزام دانشجو به اروپا

قبل از اینکه به بررسی شرایط لازم برای اعزام دانشجو به اروپا بپردازیم، لازم است بگوییم که قاره اروپا از کشور های زیادی تشکیل شده است که مورد استقبال دانشجویان برای مشاوره مهاجرت قرار گرفته است.

بهترین کشورهایی که دانشجویان برای مشاوره مهاجرت از آن استقبال می کنند به شرح زیر است:

 

دانشجویان چگونه می توانند به کشور های اروپایی اعزام شوند؟

باید گفت که اعزام دانشجو به اروپا، از طریق موسسات معتبر، از جمله موسسه فرهیختگان آرین کیا، انجام می شود. این موسسه بین المللی شما را در تمامی مراحل راهنمایی می کند؛ به گونه ای که شما می توانید در تمامی مراحل خود از جمله اخذ ویزا و پذیرش تحصیلی به این موسسه تکیه کنید.

اکثر کشور های اروپایی از استاندارد ها و قوانین مشابهی برخوردار هستند؛ بنابراین می توان گفت که شرایط پذیرش در همه آن ها تا حدودی یکسان است. پس تا این جا باید متوجه شده باشید که برای اعزام دانشجو به اروپا، در اولین مرحله باید یک موسسه خوب و معتبر انتخاب کنید تا بتواند شما را در همه مراحل راهنمایی نماید.

نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که قاره اروپا نسبت به دیگر قاره ها بسیار کوچک است، پس طبیعی است که کشور های این قاره هم کوچک باشند. کوچکی کشور های اروپایی به این معنی نیست که فرهنگ های مشابهی داشته باشیم، پس دقت کنید که در خیلی از چیز ها با هم متفاوت هستیم.

باید بدانید که هزینه های مربوط به اعزام دانشجو به اروپا چقدر است و کیفیت زندگی در این کشور ها چگونه است. از طرفی باید زبان رسمی کشور های اروپایی را فرا بگیرید و در مورد این کشور ها اطلاعات جمع کنید، توصیه من به شما این است که از مقالات سایت های معتبر استفاده کنید.

نکات مربوط به اعزام دانشجو به اروپا

همان طور که همه ما می دانیم، تمام کشور های موجود در دنیا، سیستم آموزشی خاص و منحصر به فرد خود را دارند؛ اما سیستم آموزشی این کشور ها کاملا با یکدیگر متفاوت است. حال ممکن است بپرسید که چه تفاوتی بین سیستم آموزشی کشور های دیگر با قاره اروپا وجود دارد؟

جواب این سوال هم این است که همه این کشور ها زیر مجموعه و قسمتی از منطقه آموزشی کشور های اروپایی می باشند. به لطف سیستم های آموزشی این قاره، همه استادان و دانشجویان اروپا می توانند با هم ارتباط برقرار کنند و به تحصیل بپردازند.

با اعزام دانشجو به اروپا، دانشجویان می توانند از کلاس های تخصصی، سخنرانی ها و … این کشور ها استفاده کنند.

تمامی مراحل اعزام دانشجویان به قاره اروپا
 • اول از همه، هدف خود را از مشاوره مهاجرت و اعزام به اروپا تعیین کنید.
 • کشور و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • محل زندگی و هزینه های زندگی خود را تعیین کنید.
 • از هزینه های فرعی خود چشم پوشی نکنید؛ چرا که این هزینه ها می تواند درمورد تحصیل یا در مورد زندگی شخصی باشد.
 • برای اعزام دانشجو به اروپا، مدارک مورد نظر را باید تنظیم کرد که برای این مدارک هم مبلغی گرفته می شود.
 • به نقدینگی خود خیلی توجه کنید.
 • مدارک هویتی خودتان را به صورت کامل تهیه کنید.
 • مدارک تحصیلی خود را تکمیل و تنظیم کنید و این موضوع بسیار مهم است.
 • مدارک مالی خود را تنظیم کنید؛ یعنی به همه نشان بدهید که مشکل مالی برای زندگی در کشور مورد نظر ندارید.

 

همچنین این مقاله را بخوانید : اعزام دانشجو به اسپانیا

هزینه اعزام دانشجو به اروپا

هزینه مشاوره مهاجرت و اعزام دانشجویان به قاره اروپا به موارد متعددی بستگی دارد که این هزینه ها شامل موارد زیر است:

 • کشور مقصد برای اعزام و مهاجرت
 • دانشگاه مورد نظر برای تحصیل
 • مقطع تحصیلی

نکته جالب اینجاست که کشور هایی مانند آلمان، اتریش و نروژ، در صورتی که زبان رسمی آن ها را یاد بگیرید و به آن ها یک مدرک زبان نشان بدهید، تحصیل رایگان را به شما هدیه می دهند.

باید بدانید که هزینه تحصیل، زندگی، بورسیه تحصیلی و ساعات مجازی برای کار کردن در رشته های مختلف، نیز متفاوت است.

سخن پایانی

دانشجویی در سراسر جهان وجود ندارد که از مزیت ها و سیستم آموزشی اروپا خبر نداشته باشد. در برخی از کشور ها مانند آلمان اگر به زبان رسمی آن صحبت کنید و مدرک زبان خود را ارائه دهید، دیگر بابت تحصیل، چیزی از شما دریافت نخواهند کرد. ما در این مقاله هر آن چه که باید درمورد اعزام دانشجو به اروپا بدانید را به شما گفتیم، حال وقت آن رسیده است که موسسه فرهیختگان آرین کیا را به شما معرفی کنیم. یادتان می آید که گفتیم حتما یک موسسه برای مشاوره مهاجرت خود پیدا کنید؟ چه موسسه ای بهتر از موسسه فرهیختگان آرین کیا!!!

این موسسه به شما کمک می کند تا بتوانید همه مراحل اعزام دانشجو به اروپا را با موفقیت سپری کنید، پس عجله کنید و هر چه سریع تر به سایت https://aryankiaapply.com/  مراجعه نمایید و کار های خود را برای مشاوره مهاجرت انجام دهید.

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک خواستن؟ 
مشاوره رایگان
سلام! برای چت کردن در واتس اپ یکی از اعضای ما را در زیر کلیک کنید
ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم